این مطلب ۱۴۰ بار خوانده شده

عزم سپاه ناحیه عشایری شهرستان اصلاندوز برای مقابله با ویروس کرونا

فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز گفت:تمام عوامل و ظرفیت‌های سپاه ناحیه عشایری برای مهار ویروس کرونا پای کار آمده و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش بسیج عشایری از اردبیل،سرهنگ حسین حسین زاده در حاشیه بازدید از مرکز جامع سلامت شهرستان اصلاندوز در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایری،ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های مدافعان سلامت در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان اصلاندوز و تاکید بر همکاری بیش از پیش در راستای مقابله با ویروس کرونا با این مرکز گفت:سپاه و بسیج در عرصه های مختلف نظام حضوری گسترده داشته و در این راستا نیز تمام عوامل و ظرفیت‌های سپاه ناحیه عشایری برای مهار ویروس کرونا پای کار آمده و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه گندزدایی و ضدعفونی معابر و اماکن عمومی شهر و روستاها در دستور کار قرار گرفته است است گفت :طبق برنامه‌ریزی‌ها تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا بتوانیم به مردم خدمات شایسته و به بهترین شکل انجام دهیم.

فرمانده ناحیه عشایری افزود:حوزه ها،پایگاههای بسیج و گروههای جهادی بسیج سازندگی با مشارکت ستاد پیشگیری از ویروس کرونا،چندین مرحله اقدام به گندزدایی و ضدعفونی معابر پرتردد شهر و روستاها و مساجد شهر کردند و از این پس نیز آمادگی کامل را دارند تا نسبت به ضدعفونی کردن مناطق مختلف شهرستان در دفعات مکرر در طول شبانه‌روز اقدام کنند.

حسین زاده با اشاره به مصوبه ستاد پیشگیری از ویروس کرونا،از همه شهروندان و روستاییان شهرستان اصلاندوز خواست با رعایت نکات بهداشتی و توصیه‌های کارشناسان امر در مبارزه با این بیماری و حفظ سلامت خود بیشترین همکاری را داشته باشند و در خانه بمانند،چرا که قطعا با همراهی و همدلی همه جانبه، این ویروس را شکست می دهیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات