این مطلب ۵۰۸۴ بار خوانده شده
در گفتگو با یکی از معتمدین عشایری ایلام مطرح شد:

حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است

"مهدی کرمی" از سران و معتمدین عشایری ایل پنجستون استان ایلام با تبریک حماسه ۹ دیماه "روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت"، این روز را تجلی دست قدرت خدا و حرکت ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی دانست.

"مهدی کرمی" از سران و معتمدین عشایری ایل پنجستون استان ایلام در گفتگو با خبرنگار بسیج عشایری با تبریک حماسه ۹ دیماه "روز بصیرت و میثاق امت اسلامی با ولایت"، این روز را تجلی دست قدرت خدا و حرکت ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی دانست.

 

وی افزود: مردم عزیز ما با حضور خود در روز نهم دی آنچنان عظمتی را از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد، حماسه نهم دیماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و برگ زرین دیگری از افتخارات مردوزن ایرانی را رقم زد.

 

این معتمد عشایری با بیان اینکه این روز تیر خلاص را به سران فتنه و آشوبگران نشانه رفت، تصریح کرد: حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پایان جان برای حفظ اصول و آرمانهای انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیا خواهند ایستاد.

 

کرمی بیان کرد: روز ۹ دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز بصیرت تبدیل به یوم ا... و ماندگار شد و در این روز تاریخی و ماندگار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی حماسه ای دیگر آفریدند و دشمنان خدا و دین اسلام را مایوس و ناامید کردند و قلب امام زمان (عج) و نایب برحقش حضرت آیت ا... خامنه ای(دامت برکاته) را شاد و مسرور کردند.

 

این معتمد عشایری یادآور شد: مردم با بصیرت و ولایی استان ایلام همچون دیگر استانها در سطح کشور و حتی ۱ روز قبل زودتر از نهم دیماه یعنی روز ۸ دیماه به خیابان ها آمدند و بر علیه فتنه گران و آشوبگران راهپیمایی کردند و این حرکات را محکوم کردند.

 

وی با اشاره به اینکه روز نهم دی روز غلبه الهی بر جنود شیطان است، افزود: روز نهم دی، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب مقدسات در روز عاشورای حسینی است که در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را بر جهانیان اثبات کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات