این مطلب ۷۹۶ بار خوانده شده
در بیانیه سازمان بسیج عشایری استان ایلام به مناسبت حماسه یوم الله ۹ دی؛

۹ دی پیام ولایت مداری ملت بسیجی و قدرشناس ایران است

سازمان بسیج عشایری استان ایلام به مناسبت حماسه یوم الله ۹ دی بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری ایلام؛ سازمان بسیج عشایری استان ایلام به مناسبت حماسه یوم الله ۹ دی بیانیه صادر کرد، متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ دی برگ زرینی از دفتر پر افتخار و سراسر با عزت تاریخ کشور ایران اسلامی است. ۹ دی پیام ولایت مداری ملت بسیجی و قدر شناس ایران به جامعه مستکبر جهانی است. مردم بصیر و انقلابی با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی عظیم نهم دیماه سال ۸۸ نشان دادند که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی و نوکران دست آموز او نخواهند توانست در ادامه راه شهداء و امام شهیدان خللی ایجاد کند.

فتنه سیاه سال ۸۸ و بحران آفرینی های متعاقب آن، متفاوت از نمای توطئه های ۳۸ سال گذشته دشمن خونخوار بود. فتنه عمیق و کودتای مخملی سال ۸۸ از حیث عمق نفوذ و بازگردانان خارجی و بازیگران داخلی و پیامدهای آن درس ها و عبرت های متمایز و متفاوتی نسبت به دیگر توطئه ها داشت.

امّا چرا با اینکه دست فتنه گران و توطئه گران برای مردم رو شده است و نوکری آنان به استکبار جهانی اظهر من الشمس است برخی از عناصر همراه آنان، هنوز دست از حمایت این فتنه گران و جاهلان مرکب بر نداشته اند و از این مترسکان و خیمه شب بازان تاریک حمایت می کنند. قطعاً آن مسئولین، شریک و همدست فتنه گران خونریز هستند و در آستان باعظمت الهی باید پاسخگوی حمایتهای قبیح خود باشند.

ما جامعه عشایر شهید پرور استان ایلام همانگونه که در عملیات های پر افتخار میمک، ضربت ذوالفقار، محرم و کربلای یک و دیگر مناطق مرزی و گسترده استان ایلام قدرت ایمانمان را نشان دادیم گوش به فرمان ولایت بوده و تا آخرین نفس و قطره خونی که در جانمان باشد او را تنها نمی گذاریم و همراه دریای خروشان ملت ایران در این راهپیمایی حضور یافته و با صدای رسا و بلند فریاد می زنیم: (( مرگ بر فتنه گر ))، ((مرگ بر حامیان فتنه )) و مرگ بر ضد ولایت فقیه )).

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات